Millega arvestada maja ehitades?

Maja ehitamine on suur otsus ja tihti suurim väljaminek, mida me elu jooksul teeme. Sellepärast on oluline see samm hoolikalt läbi mõelda, et lõpptulemus oleks täpselt nagu ettekujutatud.

Siin on sammud, mida maja ehitamisel vaja läbida ning mida silmas pidada.

Samm 1: Eelarve paika panemine

Kuigi võib olla kiusatus hakata otsima maja, millist ehitada, siis mõistlikum oleks alustada eelarvest. Võiks konsulteerida finantsnõustaja või laenuhalduriga, et aru saada, millised on võimalused ja tingimused maja ehitamiseks.
Kui eelarve on paigas, siis saab hakata mõtlema, kui suurt maja on võimalik ehitada. Üldiselt algavad võtmed kätte maja hinnad 1000-1200 €/m2 koos käibemaksuga.

Samm 2: Maja arhitektuuri valimine

Nüüd saad oma unistust hakata ellu viima! Valida saab standardsete tüüpprojektide seast või lasta arhitektil luua täpselt oma soovide järgi unistuste kodu.

Samm 3: Struktuuri ja materjalide valimine

ESTPANEL OÜ pakub nii freespruss-kui ka puitelementmaju, mille elemendid toodame tehases kontrollitud tingimustes. Küsimuste korral aitame meeleldi, et jõuaksime koos parima lahenduseni.

Samm 4: Elementide disainimine ja tootmine

Kui eelmised sammud on tehtud, saab alustada elementide disainimise ja tootmisega.

Samm 5: Maja püstitamine ja viimistlus

Kui elemendid on tehases toodetud, algab maja püstitamine. Kõik tehases toodetud elemendid ja materjalid tuuakse kohale ja pannakse kokku. Sellele järgnevad viimistlustööd sees ja väljas.

Tulemus:

Täpselt Sinu soovide järgi ehitatud energiasäästlik maja, mille püstitamine võtab väga vähe aega.